Marka własna - RAVIO

RAVIO BIKES, to zupełnie nowa marka, która swój debiut rynkowy datuje początkiem 2021 roku. Kiedy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży rowerowej, spotyka się ze świeżym designerskim spojrzeniem – efekt może być tylko jeden. Rower w pełni dostosowany do potrzeb swojego użytkownika, zbudowany z solidnych komponentów, o niebanalnym wyglądzie, cechujący się przede wszystkim jakością, idącą w parze z przystępną ceną.
Naszym nadrzędnym celem jest dobór niezawodnych komponentów, mający przełożyć się na wieloletnie zadowolenie użytkowników.
Marka RAVIO fokusuje się na rowerach miejskich. Założyliśmy, że dobór modeli oraz wzorów będzie zgodny nie tylko z panującymi w branży trendami, ale również z głosami naszych klientów.

Pytamy zatem: z czym kojarzy się Państwu jazda na rowerze?

Jeśli z wygodą, komfortem, odpoczynkiem, swego rodzaju wolnością i pasją, nierzadko z indywidualnym stylem – wybór jest tylko jeden RAVIO BIKES.

Strona używa plików cookies. Klikając przycisk AKCEPTUJĘ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
AKCEPTUJĘ